Locatie Groot Zand

Contactgegevens Groot Zand

Groot Zand 40a
4823HV Breda
Tel: 076 – 54 16 788
Mob: 06 – 53382443

Route

Komende uit Breda Centrum, Breda-Noord, Terheijden.
Via Lunetstraat (Breda Centrum), via de Backer en Ruebweg (Breda-Noord) of via de Moerlaken (Breda-Noord, Terheijden) richting Haagse Beemden.
Volg de Emerparklaan, ook wel RING genoemd enige kilometers, richting Asterd, Overkroeten.

Komende van Etten-Leur – Roosendaal – Antwerpen.
A16 richting Rotterdam,
Afrit Prinsenbeek Breda Noord,
Stoplichten, rechts afslaan richting Breda Noord,
Bij de volgende stoplichten links af slaan richting Haagse Beemden
Volg de Westerhagelaan, ook wel RING genoemd enige kilometers.

Let op
Net voor Winkelcentrum Heksenwiel, neem de afslag naar links Overkroeten Noord, Heksenwiellaan.
Passeer het winkelcentrum (aan de rechter zijde) , vervolgens het woonzorgcomplex, bocht naar rechts (over water), eerste straat rechts voorbijrijden, de tweede straat rechts inrijden. Laag Zand, gaat over in het woonerf Groot Zand.
Einde van de straat links, eerste pand links.

Medewerkers Groot Zand en hun beschikbaarheid

Op deze locatie zijn twee fysiotherapeuten werkzaam. Te weten, Hans Welp en Joep Wolbers. Daarnaast behandelt Dianne Klein vanuit deze locatie ciënten aan huis.

FT = fysiotherapie
MT = manuele therapie
MTT = medische trainings therapie
EA = ergonomisch advies

HANSDIANNEJOEP
FT - MT - MTTFTFT - EA - MT
MaandagOchtend09.00-12.3008.00-12.30
Middag13.00-14.3013.00-19.00
DinsdagOchtend08.00-13.0009.00-13.00
Middag14.00-19.00
WoensdagOchtend08.00-12.30
Middag18.00-21.0013.00-19.00
DonderdagOchtend09.00-12.3008.00-12.30
Middag13.00-14.30
VrijdagOchtend08.00-13.00
Middag14.00-18.00
ZaterdagOchtend09.00-12.00

Foto's Essendonk